top.JPG (11411 bytes) fidiok.GIF (2453 bytes)rfidiok.JPG (6111 bytes)
links.GIF (2983 bytes)space.GIF (178 bytes)
ok.JPG (21508 bytes)

FIDI OK - tai daugiau kaip 2.5 tonos angliavandenių, fosforo, geležies, apynių ir vandens substancijos, kuri ir organizuoja Vilniaus mieste Fiziko dienos marazmą.

Vytautas Goštautas Saulėtekio 41-81 8-299-31084 vytas@fidi.lt
Ramūnas Domarkas Saulėtekio 41-137    
Vygintas Braidokas Saulėtekio 41-94    
Giedrius Kopitkovas Saulėtekio 41-75   Giedrius Kopitkovas@ff.vu.lt
Kreatorius Londone kažkur    
Tomas Jankūnas Saulėtekio 41-75   Tomas Jankūnas@ff.vu.lt
Tautvydas Gegelis Saulėtekio 41-148    
Vaidas Vitkauskas Saulėtekio 41-50   Vaidas Vitkauskas@ff.vu.lt
Ramūnas Didžiulis Saulėtekio 41-145 darbo: 701327 mustic@security.lt
Pranas Šileika Saulėtekio 41-72    
Lina Sirvidytė Saulėtekio 41-108   Lina Sirvidyte@ff.vu.lt  
Rolandas Brūkštus Saulėtekio 41-141   Rolandas Brukstus@ff.vu.lt
Darius Kulvietis Saulėtekio 41-72 pager: 71990
oper: 233382
Darijus@aiva.lt
Andrius Pocius Saulėtekio 41-136    
Antanas Marcelionis Peteliškių 46-18 612966, 8-299-63061 antonio@lietus.lt
Vygantas Vičinas Antakalnio 43-31 341637  
Jurgita Paznokaitė Saulėtekio 41-127    
Brigita Pavlovaitė Saulėtekio 41-127    
Edmundas Radavičius   702010  
Almantas Pivrikas Saulėtekio 41-33 8-299-23999 faxe@puni.osf.lt
Aleksas Ovsianikovas Saulėtekio 41-84   Aleksas Ovsianikov@ff.vu.lt
Vitalijus Kvedaravičius Saulėtekio 41-52   Vitalijus Kvedaravicius@ff.vu.lt
Aidas Žemaitis Saulėtekio 41-125    
Andrius Stanaitis Saulėtekio 41-151    
Eugenijus Vasinas Saulėtekio 41-39    
Linas Grinevičius Saulėtekio 41-147    
Robertas Kananavičius Kalvarijų 174-37 n: 772088,
d: 641236
ro@fi.lt 
Evaldas Longas Žirgo 3-22 765386
8-299-91684
 
Linas Urbonas Saulėtekio 41-50    
Rasa Mortinavičienė Saulėtekio 41-131    
bottom.GIF (2124 bytes)