Kartu Bus laaabai Karšta!

Balandžio 7 d. Pramogų Arenoje

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės

RENGINIO DIENĄ BILIETAI BRANGS!

-Kas Gros Klausiat?-

Sąrašas Atnaujintas Vasario 26 d.

FreAKS ON FLOOR

Per penkerius metus laimėję viską, ką įmanoma, pradedant progresyvaus jaunimo žurnalo „Pravda“ Naujokų prizu, baigiant geriausios šalies roko grupės titulu dviejus metus iš eilės „M.A.M.A.“ apdovanojimuose, dabar vaikinai dairosi į Vakarus ir į Šiaurę.

Celsijus

Smagi kompanija, 4 bičai ir diva, groja koncertuose bei eksperimentuoja studijoje nuo 2017-ųjų kovo, o pirmąjį koncertą surengė LOFTE per FiDi 49 tų pačių metų balandžio 1-ąją. Nuo tada repo situacijos tampa nebevaldomos, rankos pačios kyla į viršų, užpakaliai kraiposi kaip pašėlę, o žiūrovai prašo pakartot. Tikimės, kad mūsų muzika įkaitins mases ir kartu galėsime skleisti žinią: kol „Celsijus“ scenoje, tol #laipsniaikyla!

Padugnės

Pogrindinė rūsenančio pankroko grupė Padugnės. Jų skambesys – šiurkštus, neišdirbtas, nemalonus, pavojingas, atgrasus, kenksmingas, skausmingas, iš atliekų perdirbtas garso pluoštas iš tamsaus ir purvino Fabijoniškių mikrorajono garažo duobės. Tai neverta tavo dėmesio jeigu bijai rizikuoti savo socialiniu statusu, savigarba ir nekaltybe. Jų gigas – tikras ir grubus, galingas ir nervingas rokenrolo užtaisas.

DEEPER UPPER

Ryškūs sintezatoriai, įmantrūs gitaros efektai, išjudinantis ritmas ir modernaus žmogaus istorijos – tokie yra „Deeper Upper“, savo muzikoje pinantys indie-rock ir synth-pop garsus. 2010 metais susibūrę keturi vaikinai, ieškantys ir sėkmingai atrandantys bendrą elektroninių bei gyvų instrumentų skambesį, šiandien yra vadinami viena ryškiausių Lietuvos alternatyviosios scenos grupių. Pirma vieta „EuroMusic Contest“ Paryžiuje, dalyvavimas „The Great Escape“, „Tallin Music Week“, „Positivus“, didžioji scena „SummerSound“ festivalyje, „The Temper Trap“ apšildymas – čia yra tai, kuo „Deeper Upper“ džiaugiasi labiausiai. Išleidę du EP, o 2016m. rudenį pristatę puikiai gerbėjų ir kritikų įvertintą debiutinį albumą „Mirrors“, jie vėl grįžta į studiją ir ruošia klausytojams naują geros muzikos dozę.

los colorados FiDi

Los Colorados

Keturi bičai iš Ternopilio vieną dieną sugalvojo, kad pasauliniams hitams reikia suteikti kažko daugiau. Į pagalbą pasitelkę balalaiką ir akordeoną jie savaip perdarė, ko gero, visiems puikiai žinomą Katy Perry hitą ,,Hot N Cold“. Ir nuo čia prasidėjo jų era. Nuo vietinės televizijos iki interneto platybių, kuriame šie bičai dar geriau žinomi kaip Los Colorados. Kodėl Los Colorados? ,,Nes jų dainos kaip ir Kolorado vabalai – nenaudingi, tačiau ir ne tokie, kuriuos norėtum nužudyti“

G&G Sindikatas

Grupė atranda 110 priežasčių, kai žodžiai tampa kūnu, svajonės virsta reikalu. Grupė užsuka bytą ir pasaulyje, kuriame viskas galima, in nomine hiphopui sukuriama muzika, kuri saugo. Neformatai ateina tapti reformatais! Turbūt, daugžodžiauti apie šią grupę nereikia, apie Juos kalba jų muzika. Ką tik aplankęs didžiąsias Lietuvos arenas GnG Sindikatas pasiruošęs aplankyti ir visų laikų didžiausią FiDi! Suspaudžiam kumščius, keliam į dangų ir uždegam žalią šviesą balandžio 7 d. 

Treniravomės 50 metų, kad šis festivalis užaugtų iki tokio lygio

Kaip dalyvauti Klausiat?

1-as žingsnis

Įsigyji bilietą per bilietai.lt štai čia:

2-as žingsnis

Padaryk tempimo pratimus dieninėje dalyje. Daugiau info čia:

3-as žingsnis

Atlėk vakare į Pramogų Areną ir tūsink ligi galo čia:

FiDi Pasižada:

Foto

BUS

Video

BUS

Raumenų Skausmo

BUS

Naujų Draugų

BUS

Ką papasakot

BUS

Bilietų Kiekis Ribotas!