• Ekspertai strike again!

    mazas

    Tai ar labai laukėte? (Jei atsakymas neigiamas, pasilaikykite jį sau.)
    Atėjus pavasariui padaugėjo klausimų susijusių su romantiniais santykiais. Bet kadangi patys ekspertai irgi žmonės ir nori ne tik skaityti apie tokius santykius, tai atsakinėjimo laikas gerokai sumažėjo.
    Atitinkamai patrumpėjo ir patys atsakymai.

    Taigi jungtinės ekspertų pajėgos pristato:

    1. Man užmigti neduoda klausimas “Kaip veikia magnetai?” Prašau padėti!
    Valerijonas. Stiklinė šilto pieno ir Kamčiatkos sausainiai po 2.65 išspręs tavo bėdą.

    2. Kaip sužavėti fiziką?
    Išspręsk integrodiferencialinę lygtį.

    3. Kas rimčiau nei rimta?
    Rimčiausias dalykas – nuhakinti Felikso Kuliešiaus asmeninį kompiuterį. Tačiau neapsidraudus gyvybės to daryti nepatartina. Visi fizikai žino, kad Feliksas gali bet ką išbaninti iš gyvenimo.

    4. Kaip nusirašyti pas Purlį?
    Šis klausimas atvirkščias 3. Tai yra paprasčiau nei paprasta. Palyginus su tuo atimti saldainį iš vaiko yra tas pats, kas stoti prieš Chuck’ą Norris’ą. Jei nori nusirašyti pas Purlį, nebūk tinginys – pasidaryk šperą.

    5. Ko trūksta alui?
    Wifi

    6. Padėjau bombą DFA. Bet nemoku paleisti laikmačio. Ką daryti? (Omas Voltamperis)
    Tikras fizikas nenorėtų susprogdinti DFA – savo žinių šaltinio. Tai lyg Saulės (energijos) branduolys  fiziko smegenims.
    Suprantama, kodėl nemokate paleisti laikmačio. Vienintelis žmogus, kuris valdo taimerius yra Viliūnas. O jis tikrai niekada nepadės įgyvendinti tokių niekšiškų planų, o su šypsena veide duos “bitchslap”.

    7. Koks ryšys tarp teisės, ekonomikos ir fizikos fakulteto ir einšteino formulės? Kaip?
    Ryšys grynai architektūrinis ir yra puikiai stebimas iš kosmoso.

    8. Kas būtų jei girtas valgytum geltoną sniegą?
    Tiktum Bear Grylls į porą.

    9. Kaip nukabinti fiziką?
    Norėdama nukabinti fiziką jūs turite paklausti jo tokio klausimo:  “O iš kur Saulė žino, kada naktis ateina?” Fizikas nusikabins nuo jūsų tuoj pat ir akimirksniu išnyks.

    10. Kas per girtumo konstanta?
    Kadangi žmogus daugiau kaip dvidešimt penkių kadrų per sekundę nevirškina, tai realusis laikas yra t=25Gs, kur G yra girtumo konstanta, priklausanti nuo alkoholio pramušimo ribos. Norma kiekvienam individuali, ir kinta ribose 2-4 promilės, viršijus ją yra įterpiamas didysis juodasis kadras. Normos ribose padaugėja kadrų per sekundę G tampa didesnis nei vienetas ir pradedame nepastebėti tokių kadrų kaip aukštas šaligatvis, pamestas telefonas arba „šitos grindinys ne mano lova“, taip pat alkoholis gali sukeisti kadrus: iš kadrų „visi draugai“ į kadrus „visi yra bokso kriaušės“.

    11. Kokia būtiniausia fiziko savybė?
    Būtiniausia fiziko savybė – egzistuojamumas.

    12. Kodėl fizikai tokie mieli?
    Nes į pasimatymus vaikšto prieblandoje. O tada akių vyzdžiai išsiplėtę ir baisiai mielai atrodo.

    Tik įsivaizduokite kokie mieli būsim FiDi 44 vakarinėj;)
    Taigi…Ekspertai dirbs ir toliau!
    Gal.
    Jei turite klausimų, meskite juos į dėžutę arba rašykite
    [email protected].

  • Expertai byloja:

    Sveiki visi.
    Pagaliau mes (Pakalnutis ir Apolinarijus) suradome laiko atsakyti į Jūsų klausimus. Beje, ačiū. Rasti pinigus klausimų dėžutėse kur kas maloniau nei klausimus.
    Ir toliau dirbsime savo darbą. Bet mūsų atsakymų biuras veikia visą parą, tad nuo šiol galite naudotis ne tik dėžutėmis, bet ir palikti klausimus komentarų vietoje ir siųsti el. laiškus čia: [email protected]


    eks1

    1. Kas yra tenzorius? :’(
    Apolinarijus: Atsakymo į šį klausimą reikėtų klausti žmonių, kurie gyvena aktyvų akadaminį gyvenimą. Dėstytojai, šiuo atveju, nesiskaito.
    Pakalnutis: Norint pabaigti Fizikos Fakultetą, šito žinot – nebūtina.

    2. Kaip susirasti paną? (FIZIKOS FAKULTETO studetui(!))
    Apolinarijus: Vienas iš sunkesnių atvejų. Paprastai galimybes padidina alkoholio buvimas merginos organizme, todėl nuo to ir reikėtų pradėti. Dažnai svarbu pasirodyti protingam, tad būt gerai, kad būtum užsirašęs, ar (geresnis variantas) mokėtum mintinai kokių ilgesnių integralų ir fizikos teorijų. Siekiant sudaryti gerą ypsūdį iš pirmo žvilgsnio patariu puoštis lituokliais ir transformatoriais. Jokia pana negali atsispirti mikrobangių transformatoriams.
    Pakalnutis: Šio klausimo atsakymo variantai yra keli, priklausomai nuo žmogaus. Pasistengisme aptarti kelis svarbesnius ir dažniausiai suveikiančius metodus:

    α) Pamiršk.

    β) Pydaru buvai, pydaru ir liksi.
    γ) Geriau ieškok ne panos, o fizikės.
    δ) Būk turtingas ir gauk Nobelio premija.
    ε) Galima susirinkti girtas panas iš klubo 5h ryto. Apsivėmusios atsiduoda lengviau.
    ζ) Sumažink standartus.
    η) Stoty kainos 40 – 70lt. Nors ir trumpalaikės, bet geriau negu nieko.
    θ) www.adultfriendfinder.com
    ι) SMS flirtas. Taikyk į kaimietes.
    κ) Padėk jom ir vaidink gerą.

    3. Ar galima išmokti nedaryti FIDI?
    Pakalnutis: Kiekvienas vadybininkas gali nedaryti FiDi, o tikram fizikui daryt FiDi yra garbė ir kala į klyną, todėl išmokti to nepavyks.

    Apolinarijus: Jei kartą išmokai, tai atsikratyti to jau sunku. Čia kaip patarlė – nekišk rankų į šūdą, ilgai smirdės. Tačiau yra žmonių kuriems puikiai sekasi neišmokti daryti FiDi ir jie laimingai gyvena akademinį gyvenimą.

    4. -3% masažui arba jo kursui.
    Pakalnutis:Ačiū

    Ir vėl šokam prie mokslų, vėliau kiek nutolsime, bet tik nesijaudinkite, ir netrukus vėl prie jų grįšim.

    5. Tikimybių teorijos kolis. Kas tai?
    Pakalnutis: Šiam klausimui išsiaiškinti kreipėmės į sertifikuotą, habilituotą asmenį kuris panoro likti anonimu. Paklausus šio klausimo, jis nė neabejodamas atšovė: “Nesijaudink, praeisi!”.

    6. Ar galima daryti FiDi ir būti laimingam? Ekspertų nuomonės neregėtai išsiskyrė
    Pakalnutis: Jei esi tikras fizikas – darydamas FiDi tu būsi laimingas, o jeigu nesi – darydamas FiDi tu tapsi fiziku ir tada būsi laimingas.
    Apolinarijus: Visiškai ne. FiDi darantis žmogus turi pamiršti visus žemiškus malonumus ir atsiduoti visa savo esybe beprasmiui darbui. Jei darbas Tave džiugina, būna tarkim taip, reikėtų apie tai pranešti kam nors iš vyresnybės, kad jį pakeistų į nedžiuginantį.

    Ir paskutinis atsakymas

    7. Pakalnutis: Sulaukėme daug klausimų viena tema: Ar darbų saugos kontrolinio tasymo metodas turi ką nors bendro su laiptais bei gravitacija?. Taip pat, gavome ir vieną iš galimų atsakymo variantų: “Darbo sauga – šūdas“.Tačiau šis atsakymas nėra moksliškai pagrįstas.

    Kad tai ištirtume nusiuntėme tris užmaskuotus agentus, rašyti Purlio kontrolinio.
    Vienas buvo kvailas ir kad būtų dar kvailesnis iš vakaro žudė savo smegenų ląsteles. Atsakymuose jis rašė: “Aš mėgstu blynus.” Kitas buvo viską išmokęs ir darbą atliko idealiai.

    Gauti rezultatai atitiko binominio atsitiktinio dydžio generuojančią funkciją. Jie yra tokie:
    Pirmasis subjektas gavo: 5,7.
    Antrasis – 6.
    Trečiasis – 9,3.

    Šie rezultatai nenustebino, kadangi įgudusi eksperto akis pastebėjo Ezequiel Kuciemba dėsningumą.

    Šiam dėsningumui paaiškinti naudojamos formulės susietos su išraiškomis, kuriose naudojamos n-5+z eilės integraliniai dydžiai kaip: gravitacijos konstanta, pastato šiaurės krypties orientacijos poslinkis, popieriaus fabriko seisminės zonos aktyvumą bei skrandžio turinio diferencialą.

    Taigi, po ilgų tyrimų ir bemiegių dienų galime atsakyti į jūsų klausimus:

    Visų pirma, priklausomybė nuo laiptų, kuri buvo sumodeliuota super kompiuteriu ir “Mathcad” programa parodė, kad dėl Koriolo jėgos rezultatai buvo įtakojami laiptų formos. Kuo apvalesni laiptai, tuo rezultatų vertės buvo didesnės. Tiesių laiptų rezultato vertės slopinimo konstanta kisdavo eksponentiškai. Kadangi fizikos fakultete nėra apvalių laiptų tai konstanta būdavo lygi subjekto inicialų ASCII kodo dalinei išvestinei pagal lapo šiurkštumą. Kadangi ASCII kodas yra konstanta, jo dalinė išvestinė lygi nuliui ir galima daryti išvadą, kad rezultatų vertė nuo laiptų nepriklauso.

    Antra, rezultatai nuo gravitacijos priklauso, tačiau supraskite teisingai ir nemąstykite apie Žemės gravitaciją. Ši priklausomybė pasitvirtino nagrinėjant supermasyvių sferinių kūnų kuriamą gravitacijos lauką. Kadangi kūnas labai masyvus ir gravitacinis potencialas tūkstančius kartų viršija Žemės potencialą, pastarojo įtakos galima nepaisyti.

    P.S. Taip pat pastebėta didelė rezultatų apšvitos dozė. Sugadinti net trys Geigerio-Miulerio skaitikliai. Manoma, kad tai gali turėti įtakos rezultatams, tačiau žmonėms, turėjusiems tiesioginį regimąjį kontaktą su jais, gali pasireikšti simptomai, kuriuos taip pat sukelia Treponema pallidum bakterija.

    Reabilituotas vyr. doc. Pakalnutis Putsmirdis.

    Laukite tęsinio

    P.S. Straipsnio autorių nuomonė nebūtinai sutampa su kieno nors kito nuomone.